Afnan 9AM Dive – EDP 100 ml

879 

Afnan 9AM Dive – EDP 100 ml od výrobce s dobrým jménem Afnan je momentálně za bezkonkurenční cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Afnan 9AM Dive – EDP 100 ml cenově vychází na 879 Kč.

Katalogové číslo: 6290171072836 Kategorie: , Štítek:

Popis

Afnan 9AM Dive – EDP 100 ml značky Afnan je u nás k dispozici opravdu výhodně. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program.

9AM Dive je svěží dřevitá parfémová voda pro muže i ženy. Ponořte se do vzrušující souhry citronu se svěží mátou a sladkokyselým černým rybízem, který je lehce okořeněný pikantními bobulkami růžového pepře. V srdci vás zaujme kombinace cedru a kouřové stopy kadidla, která je odlehčená šťavnatým jablkem. Santalové dřevo, pačuli, jasmín a zázvor v základu vůně tvoří smyslnou kombinaci plnou energických tónů, která celou kompozici vyzdvihne do výšin. Nechte se i vy povznést vůní 9AM Dive. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Afnan
  • EAN: 6290171072836

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , zázvor, jasmín, santalové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”růžový pepř, máta, citron, černý rybíz”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jablko, kadidlo, cedrové dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá, svěží”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”}}

Afnan 9AM Dive - EDP 100 ml
Afnan 9AM Dive – EDP 100 ml
879