Adidas Victory League – voda po holení 100 ml

135 

Adidas Victory League – voda po holení 100 ml od kvalitního výrobce Adidas je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Adidas Victory League – voda po holení 100 ml – nyní pořídíte za super cenu 135 Kč.

Katalogové číslo: 3412241230158 Kategorie: , Štítek:

Popis

Adidas Victory League – voda po holení 100 ml od značky s dobrým jménem Adidas lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online.

Adidas Victory League je noblesní vůně pro spolehlivého muže, který věří v individuální výkon a zároveň ví, že týmové úsilí vede k vítězství. Svěžest aromatických vrchních nót bergamotu, bazalky a čerstvě posečené trávy pramení z ovocně-kořeněného srdce vůně s tóny levandule, hrušky a skořice. Jedinečný charakter elegantní vůně podtrhují smyslné a mužné doteky cedrového dřeva, vanilky a pižma. Vůně byla na trh uvedena v roce 2006.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Vody po holení
  • Značka: Adidas
  • EAN: 3412241230158

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Voda po holení”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, vanilka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, bazalka, zelené tóny”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”skořice , hruška”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, dřevitá”}}

Adidas Victory League - voda po holení 100 ml
Adidas Victory League – voda po holení 100 ml
135