Adidas UEFA Best Of The Best – voda po holení 100 ml

199 

Adidas UEFA Best Of The Best – voda po holení 100 ml od našeho předního výrobce Adidas . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Adidas UEFA Best Of The Best – voda po holení 100 ml výhodně ted u nás za 199 Kč.

Katalogové číslo: 3616304474859 Kategorie: , Štítek:

Popis

Adidas UEFA Best Of The Best – voda po holení 100 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Adidas lze u nás pořídit za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně online.

Fanoušci fotbalu chtějí být součástí jejich vysněného týmu, který vytváří nové příležitosti a vždy se snaží vytěžit maximum. Nová řada je určena jen pro ty nejlepší z nejlepších! Voda po holení pro muže od značky Adidas UEFA Best Of The Best vás potěší úvodními akordy levandule, svěží máty a pikantnícmi tóny zázvoru. Gurmánské akordy ginu zjemňují květinové akordy pelargonie a hřejivý základ složený z jantaru a cashmeranu je perfektní pro aktivního a dynamického muže, který rád vítězí. Voda po holení zklidní podrážděnou pokožku, zjemní ji a hydratuje. Okuste vítězství s vůní UEFA Best Of The Best.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Vody po holení
  • Značka: Adidas
  • EAN: 3616304474859

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Voda po holení”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”zázvor, máta, levandule”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), gin”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cashmeran, jantar”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”gurmánská, svěží”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”}}

Adidas UEFA Best Of The Best - voda po holení 100 ml
Adidas UEFA Best Of The Best – voda po holení 100 ml
199