Adidas UEFA Best Of The Best – EDT 50 ml

199 

Adidas UEFA Best Of The Best – EDT 50 ml od naší známé značky Adidas je u nás za výhodnou cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Adidas UEFA Best Of The Best – EDT 50 ml v současnosti pořídíte za cenu 199 Kč.

Katalogové číslo: 3616304474835 Kategorie: , Štítek:

Popis

Adidas UEFA Best Of The Best – EDT 50 ml od výrobce Adidas je momentálně ve výhodné akci. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online.

Fanoušci fotbalu chtějí být součástí jejich vysněného týmu, který vytváří nové příležitosti a vždy se snaží vytěžit maximum. Nová řada je určena jen pro ty nejlepší z nejlepších! Toaletní voda pro muže od značky Adidas UEFA Best Of The Best vás potěší úvodními akordy levandule, svěží máty a pikantními tóny zázvoru. Gurmánské akordy ginu zjemňují květinové akordy pelargonie a hřejivý základ složený z jantaru a cashmeranu je perfektní pro aktivního a dynamického muže, který rád vítězí. Okuste vítězství s vůní UEFA Best Of The Best. Vůně byla uvedena na trh v roce 2023.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Adidas
  • EAN: 3616304474835

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”levandule, zázvor, máta”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”gin, pelargonie (geranium)”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”jantar, cashmeran”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”svěží, gurmánská”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”}}

Adidas UEFA Best Of The Best - EDT 50 ml
Adidas UEFA Best Of The Best – EDT 50 ml
199