Adidas UEFA Best Of The Best – deodorant s rozprašovačem 75 ml

159 

Adidas UEFA Best Of The Best – deodorant s rozprašovačem 75 ml od našeho předního výrobce Adidas je momentálně ve výhodné akci. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online. Adidas UEFA Best Of The Best – deodorant s rozprašovačem 75 ml výhodně za super cenu 159 Kč.

Katalogové číslo: 3616304474866 Kategorie: , Štítek:

Popis

Adidas UEFA Best Of The Best – deodorant s rozprašovačem 75 ml od předního výrobce Adidas jde u nás právě teď pořídit výhodně. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem.

Fanoušci fotbalu chtějí být součástí jejich vysněného týmu, který vytváří nové příležitosti a vždy se snaží vytěžit maximum. Nová řada je určena jen pro ty nejlepší z nejlepších! Deodorant pro muže od značky Adidas UEFA Best Of The Best vás potěší úvodními akordy levandule, svěží máty a pikantních tónů zázvoru. Gurmánské akordy ginu zjemňují květinové akordy pelargonie a hřejivý základ složený z jantaru a cashmeranu je perfektní vůní pro aktivního a dynamického muže, který rád vítězí. Deodorant vás ochrání před nepříjemými pachy, dodá vám pocit svěžesti a jistoty. Okuste vítězství s vůní UEFA Best Of The Best.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Deodoranty
  • Značka: Adidas
  • EAN: 3616304474866

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Deodorant ve spreji”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”zázvor, máta, levandule”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), gin”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cashmeran, jantar”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”gurmánská, svěží”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”}}

Adidas UEFA Best Of The Best - deodorant s rozprašovačem 75 ml
Adidas UEFA Best Of The Best – deodorant s rozprašovačem 75 ml
159