Adidas Pure Game – deodorant s rozprašovačem 75 ml

116 

Adidas Pure Game – deodorant s rozprašovačem 75 ml od přední společnosti Adidas je k dostátní teď u nás za super cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Adidas Pure Game – deodorant s rozprašovačem 75 ml aktuálně za 116 Kč.

Katalogové číslo: 3607345373980 Kategorie: , Štítek:

Popis

Adidas Pure Game – deodorant s rozprašovačem 75 ml od známé značky Adidas je právě teď u nás za super cenu. Získejte tento produkt bezpečně online.

Každé čtyři roky se lidé z celého světa spojí, aby ukázali, jak moc zbožňují jeden sport – fotbal. V rámci oslav fotbalového šampionátu, v Jihoafrické republice v roce 2010, vytvořil Adidas limitovanou edici Pure Game. Tato mužná vůně spojuje její nositele, vášnivé fotbalisty – fanoušky i hráče z celého světa. A to dokazuje, že v týmové práci není nic nemožné. Adidas se inspiroval bohatou rozmanitostí a silou Jihoafrické republiky. Vůně se otevírá překvapující směsí jiskřivého grapefruitu a mandarinky, podtrhnuté šumivou zelenou bazalkou a lehce kořeněným pepřem. Srdce je zahaleno do zářivé elegance a moderní mužnosti díky aromatické levanduli, dřevu Guaiac a cypřiši. Základ odhaluje přírodní aspekt tropického polokeře pačuli a dřeva Tamboti společně se smyslnými nótami fazole Tonky a kadidla. Vůně byla uvedena na trh v roce 2010.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Deodoranty
  • Značka: Adidas
  • EAN: 3607345373980

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Deodorant ve spreji”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”guajakové dřevo, cypřiš”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , fazole tonka, kadidlo, dřevo Tamboti”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bazalka, černý pepř, mandarinka, grapefruit”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”}}

Adidas Pure Game - deodorant s rozprašovačem 75 ml
Adidas Pure Game – deodorant s rozprašovačem 75 ml
116