Adidas Instant Cool – roll-on 50 ml

103 

Adidas Instant Cool – roll-on 50 ml od přední společnosti Adidas je právě nyní na našich stránkách v akci. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. Adidas Instant Cool – roll-on 50 ml stojí u nás 103 Kč.

Katalogové číslo: 3616303442903 Kategorie: , Štítek:

Popis

Adidas Instant Cool – roll-on 50 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Adidas – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny.

Adidas vytvořil složení antiperspirantů navržené výhradně pro splnění specifických potřeb žen i mužů. Ať už soutěží na hřišti, nebo se pohupují na tanečním parketu, nové složení Adidas Instant Cool účinně chrání pokožku a nabízí dávku svěžesti. Deodorant poskytuje 24hodinovou ochranu a obsahuje zvláčňující esenciální oleje, které zklidňují a chrání pokožku. Obal je ergonomicky tvarovaný, aby pohodlně padl do ruky.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Roll-on
  • Značka: Adidas
  • EAN: 3616303442903

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Roll-on”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”svěží”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”}}

Adidas Instant Cool - roll-on 50 ml
Adidas Instant Cool – roll-on 50 ml
103