Adidas Dynamic Pulse – deodorant ve spreji 150 ml

92 

Adidas Dynamic Pulse – deodorant ve spreji 150 ml od předního výrobce Adidas , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. Adidas Dynamic Pulse – deodorant ve spreji 150 ml výhodně za cenu 92 Kč.

Katalogové číslo: 3616303441166 Kategorie: , Štítek:

Popis

Adidas Dynamic Pulse – deodorant ve spreji 150 ml od známé značky Adidas je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku.

Dynamická, mladá a atraktivní vůně, pro níž je typická šedá barva, to je Dynamic Pulse od značky Adidas. Vůně je určena pro muže, kteří chtějí prostřednictvím vůně vyjádřit svoji osobnost. Vrchní tóny tvoří svěží mandarinka a kořeněná máta peprná. V srdci zavoní jablko a fazole tonka, základ vůně fixuje ambra a santalové dřevo. Toužíte po propojení funkčnosti a stylu? Nechte se svést s vůní Dynamic Pulse, dodávající sílu a svěžest. Deodorant předchází nepříjemným pachům a dodá vám svěžest a sebevědomí potřebné k dobývání vašich cílů.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Deodoranty
  • Značka: Adidas
  • EAN: 3616303441166

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”150 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Deodorant ve spreji”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”mandarinka, máta”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jablko, fazole tonka”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, santalové dřevo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, dřevitá”}}

Adidas Dynamic Pulse - deodorant ve spreji 150 ml
Adidas Dynamic Pulse – deodorant ve spreji 150 ml
92