Adidas Dynamic Pulse – deodorant s rozprašovačem 75 ml

249 

Adidas Dynamic Pulse – deodorant s rozprašovačem 75 ml od značky s dlouholetou tradicí Adidas je k dostání za výborné peníze. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Adidas Dynamic Pulse – deodorant s rozprašovačem 75 ml – nyní pořídíte od 249 Kč.

Katalogové číslo: 3661163574639 Kategorie: , Štítek:

Popis

Adidas Dynamic Pulse – deodorant s rozprašovačem 75 ml od dodavatele se skvělou pověstí Adidas je k sehnání u nás za skvělou cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech.

Dynamická, mladá a atraktivní vůně, pro níž je typická šedá barva, to je Dynamic Pulse od Adidasu. Vůně je určena pro muže, kteří chtějí prostřednictvím vůně vyjádřit svoji osobnost. Vrchní tóny tvoří svěží mandarinka a kořeněná máta peprná. V srdci zavoní jablko a fazole Tonka, základ vůně fixuje ambra a santalové dřevo.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Deodoranty
  • Značka: Adidas
  • EAN: 3661163574639

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Deodorant ve spreji”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, santalové dřevo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jablko, fazole tonka”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”mandarinka, máta”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, dřevitá”}}

Adidas Dynamic Pulse - deodorant s rozprašovačem 75 ml
Adidas Dynamic Pulse – deodorant s rozprašovačem 75 ml
249