Acqua di Parma Sakura – EDP – TESTER 100 ml

2707 

Acqua di Parma Sakura – EDP – TESTER 100 ml od tohoto předního výrobce Acqua di Parma lze pořídit u nás za skvělou cenu. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte. Acqua di Parma Sakura – EDP – TESTER 100 ml – cena 2707 Kč.

Katalogové číslo: 8028713817038 Kategorie: , Štítek:

Popis

Acqua di Parma Sakura – EDP – TESTER 100 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Acqua di Parma , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online.

Neodolatelně svěží a jemná vůně, která zachycuje nádhernou podívanou rozkvetlých třešní v Japonsku. Bohatství květu sakury je kombinováno s tóny bergamotu, růžového pepře a jasmínového sambacu ve vůni, která evokuje podívanou rozkvetlých třešní. Vynikající a fascinující tóny malé a křehké květiny jsou sublimovány našimi podpisovými, vibrujícími, citrusovými tóny pro nezapomenutelnou uměleckou kombinaci.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Testery parfémů
  • Značka: Acqua di Parma
  • EAN: 8028713817038

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Testery parfémů”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, růžový pepř, mandarinka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín Sambac, sakura”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, ovocná”}}

Acqua di Parma Sakura - EDP - TESTER 100 ml
Acqua di Parma Sakura – EDP – TESTER 100 ml
2707