Acqua di Parma Lily Of The Valley – EDP 100 ml

2939 

Acqua di Parma Lily Of The Valley – EDP 100 ml od kvalitního výrobce Acqua di Parma je právě teď u nás za super cenu. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Acqua di Parma Lily Of The Valley – EDP 100 ml v současnosti pořídíte za cenu 2939 Kč.

Katalogové číslo: 8028713811210 Kategorie: , Štítek:

Popis

Acqua di Parma Lily Of The Valley – EDP 100 ml od výrobce Acqua di Parma je právě nyní na našich stránkách v akci. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny.

Lily Of The Valley je květinová parfémovaná voda pro muže a ženy. Uvnítř vůně se snoubí hlavně konvalinka s citrusovými tóny. V úvodních tóněch je bergamot, černý rybíz a grapefruit. V srdci se objeví konvalinka s magnólií, pelargónií a jasmínem. Kompozici uzavírá cedrové dřevo spolu s hřejivým pižmem. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Parfémové vody (EDP)
  • Značka: Acqua di Parma
  • EAN: 8028713811210

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, černý rybíz, grapefruit”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, konvalinka, pelargonie (geranium), magnólie”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová”}}

Acqua di Parma Lily Of The Valley - EDP 100 ml
Acqua di Parma Lily Of The Valley – EDP 100 ml
2939