Acqua di Parma Insieme – svíčka 200 g

1162 

Acqua di Parma Insieme – svíčka 200 g od výrobce s mnohaletou tradicí Acqua di Parma . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Acqua di Parma Insieme – svíčka 200 g momentálně k dispozici za 1162 Kč.

Katalogové číslo: 8028713620232 Kategorie: , Štítek:

Popis

Acqua di Parma Insieme – svíčka 200 g od kvalitního výrobce Acqua di Parma je u nás k dostání za skvělou cenu. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem.

Svíčka Insieme navozuje okamžiky plné štěstí a radosti díky veselé a relaxační vůni. Prosluněné tóny citronu v kombinaci s neroli a pižmem, které je zahalené v ambrových akordech, vytváří nezapomenutelný hřejivý pocit. Svíčka vydrží hořet až 50 hodin.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Bytový parfém
  • Značka: Acqua di Parma
  • EAN: 8028713620232

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Bytový parfém”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”neroli”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, ambra”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, pižmová”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”}}

Acqua di Parma Insieme - svíčka 200 g
Acqua di Parma Insieme – svíčka 200 g
1162