Acqua di Parma Colonia Pura – tuhý deodorant 75 ml

799 

Acqua di Parma Colonia Pura – tuhý deodorant 75 ml od známé společnosti Acqua di Parma je nyní k dostání výhodně za super cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny. Acqua di Parma Colonia Pura – tuhý deodorant 75 ml výhodně za super cenu 799 Kč.

Katalogové číslo: 8028713270222 Kategorie: , Štítek:

Popis

Acqua di Parma Colonia Pura – tuhý deodorant 75 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Acqua di Parma lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online.

Colonia Pura je citrusově-aromatický deodorant pro muže i ženy. Úvodní svěží tóny tvoří bergamot, pomeranč, olej z pomerančových listů (petitgrain) a ozónové aroma. V srdci ucítíte výrazný koriandr, jasmín a narcis. Na závěr se rozvoní cedrové dřevo doplněné pačuli a bílým pižmem. Tuhý deodorant vám zajistí pocit svěžesti a zároveň je perfektním doplňkem stejnojmenné vůně Colonia Pura.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Tuhé deodoranty
  • Značka: Acqua di Parma
  • EAN: 8028713270222

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Tuhý deodorant”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, pomeranč, petitgrain, ozonové tóny”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, pačuli , bílé pižmo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín Sambac, koriandr, narcis”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová”}}

Acqua di Parma Colonia Pura - tuhý deodorant 75 ml
Acqua di Parma Colonia Pura – tuhý deodorant 75 ml
799