Acqua di Parma Colonia Essenza – EDC 180 ml

3245 

Acqua di Parma Colonia Essenza – EDC 180 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Acqua di Parma je k dostání výhodně. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Acqua di Parma Colonia Essenza – EDC 180 ml – nyní pořídíte za super cenu 3245 Kč.

Katalogové číslo: 8028713220036 Kategorie: , Štítek:

Popis

Acqua di Parma Colonia Essenza – EDC 180 ml od přední značky Acqua di Parma je k dispizici za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně online.

Essenza Di Colonia je pánská citrusově-aromatická vůně s bohatým složením. Kromě šťavnatých citrusů v ní ucítíte květiny, výrazné byliny a koření. To vše podtržené pižmem, ambrou, dubovým mechem a vetiverem. Na trh byla uvedena v roce 2010.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Kolínské vody (EDC)
  • Značka: Acqua di Parma
  • EAN: 8028713220036

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Kolínská voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”180 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”pižmo, bergamot, ambra, dubový mech, jasmín, konvalinka, pačuli , pomeranč, petitgrain, růže, šalvěj, vetiver, mandarinka, grapefruit, neroli, hřebíček, rozmarýn”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová”}}

Acqua di Parma Colonia Essenza - EDC 180 ml
Acqua di Parma Colonia Essenza – EDC 180 ml
3245