Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mandorlo Di Sicilia – EDT – TESTER 150 ml

1828 

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mandorlo Di Sicilia – EDT – TESTER 150 ml značky s tradicí a dobrou pověstí Acqua di Parma je pro vás pro vás právě dnes v akci. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě. Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mandorlo Di Sicilia – EDT – TESTER 150 ml za bezkonkureční cenu 1828 Kč.

Katalogové číslo: 8028713578014 Kategorie: , Štítek:

Popis

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mandorlo Di Sicilia – EDT – TESTER 150 ml od této skvělé značky Acqua di Parma . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online.

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mandorlo Di Sicilia je orientálně-květinová vůně pro muže i ženy. Jako první ucítíte pomeranč, zelené mandle, bergamot a anýz. Poté se rozvoní tóny jasmínu, bílé broskve a ylang-ylang. Na závěr vás okouzlí kombinace sladké vanilky, cedru, bílého pižma a toluánského balzámu. Na trh byla uvedena v roce 1999.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Testery parfémů
  • Značka: Acqua di Parma
  • EAN: 8028713578014

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Testery parfémů”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”150 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, pomeranč, anýz, zelená mandle”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, bílé pižmo, vanilka, toluánský balzám”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, bílá broskev, ylang-ylang”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mandorlo Di Sicilia - EDT 2 ml - odstřik s rozprašovačem
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mandorlo Di Sicilia – EDT – TESTER 150 ml
1828