Abercrombie & Fitch First Instinct Blue – EDT 30 ml

466 

Abercrombie & Fitch First Instinct Blue – EDT 30 ml od spolehlivé značky Abercrombie & Fitch . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Abercrombie & Fitch First Instinct Blue – EDT 30 ml – produkt momentálně prodáváme za 466 Kč.

Katalogové číslo: 85715167033 Kategorie: , Štítek:

Popis

Abercrombie & Fitch First Instinct Blue – EDT 30 ml od tohoto výrobce Abercrombie & Fitch je k dostání levně a pohodlně online. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny.

First Instinct Blue je aromatická fougerová vůně pro muže. Otevírá se tóny bergamotu, kardamomu a jablka. V srdci se ukrývá levandule, rozmarýn a pepř. Základ pak tvoří ambra, santalové dřevo a fazole tonka. Na trh byla uvedena v roce 2018.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Abercrombie & Fitch
  • EAN: 85715167033

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, jablko, kardamom”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra, santalové dřevo, fazole tonka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”černý pepř, rozmarýn, levandule”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická”}}

Abercrombie & Fitch First Instinct Blue - EDT 30 ml
Abercrombie & Fitch First Instinct Blue – EDT 30 ml
466