Abercrombie & Fitch Away – EDT 100 ml

1474 

Abercrombie & Fitch Away – EDT 100 ml od výrobce se skvělou pověstí Abercrombie & Fitch je u nás za bezkonkurenční cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. Abercrombie & Fitch Away – EDT 100 ml stojí u nás 1474 Kč.

Katalogové číslo: 85715169709 Kategorie: , Štítek:

Popis

Abercrombie & Fitch Away – EDT 100 ml od výrobce Abercrombie & Fitch , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze.

Away je vodní fougerová vůně pro muže, která vás okouzlí hned od první chvíle. Svrchní tóny jsou chladné křupavé lístky fialky v kombinaci s osvěžujícím bergamotem, grapefruitem a ananasem. V srdci je povzbuzující aromatická směs extraktu ze zázvoru, egyptské pelargónie a pikantního bílého pepře. Teplá a hluboká kombinace ambry a světlých dřev, doplněná zemitým haitským vetiverem je v základu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Abercrombie & Fitch
  • EAN: 85715169709

{“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Vodní”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, fialka, ananas, grapefruit”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), zázvor, bílý pepř”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”santalové dřevo, vetiver, dřevité tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”fougerová, vodní”}}

Abercrombie & Fitch Away - EDT 100 ml
Abercrombie & Fitch Away – EDT 100 ml
1474