Abercrombie & Fitch Authentic Moment Man – EDT 30 ml

699 

Abercrombie & Fitch Authentic Moment Man – EDT 30 ml od tohoto předního výrobce Abercrombie & Fitch lze u nás pořídit za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online. Abercrombie & Fitch Authentic Moment Man – EDT 30 ml zrovna nyní za cenu 699 Kč.

Katalogové číslo: 85715169501 Kategorie: , Štítek:

Popis

Abercrombie & Fitch Authentic Moment Man – EDT 30 ml od skvělé a známé značky Abercrombie & Fitch , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu.

Authentic Moment Man je neodolatelná pánská toaletní voda. Úvodní tóny bergamotu, skořice a cypřiše podtrhnou dokonalost a jedinečnost okamžiku. Každá vteřina je intenzivnější díky neroli, luxusní vůni santalového dřeva, vanilky a pižma. Protože v jednoduchosti se skrývá krása a každý okamžik nabízí nekonečné možnosti pro změnu, radost a život! Vůně byla uvedena na trh v roce 2022.

 

Informace o produktu

  • Typ produktu: Parfémy -> Toaletní vody (EDT)
  • Značka: Abercrombie & Fitch
  • EAN: 85715169501

{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, cypřiš, skořice “},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”neroli”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”santalové dřevo, vanilka, pižmo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá, dřevitá”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”}}

Abercrombie & Fitch Authentic Moment Man - EDT 30 ml
Abercrombie & Fitch Authentic Moment Man – EDT 30 ml
699