Tiziana Terenzi Hale Bopp – parfémovaný extrakt – TESTER 100 ml
4299 Kč
Tiziana Terenzi Hale Bopp – parfémovaný extrakt – TESTER 100 ml od dodavatele s dobrým jménem Tiziana Terenzi , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Udělejte si radost nákupem u nás online. Tiziana Terenzi Hale Bopp – parfémovaný extrakt – TESTER 100 ml levně za cenu 4299 Kč.
Popis
Tiziana Terenzi Hale Bopp – parfémovaný extrakt – TESTER 100 ml od výrobce Tiziana Terenzi je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny.
Hale Bopp je unisex parfém z kolekce Comete italské značky Tiziana Terenzi, který umocní vaši přirozenou přitažlivost díky neodolatelnému spojení ambrových a kořeněných tónů. Intenzivní akordy skořice se mísí s muškátovým oříškem, který je obohacen o neočekávanou jiskřivou stopu svěžího citronu. Divoké srdce je ozvěnou pelargonie ve spojení s toskánskou šalvějí, jejíž aroma podpoří zemité pačuli a okouzlující vanilka. Majestátní základ položený na tónech santalového dřeva a jantaru doplní svůdné pižmo a labdanum. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019 a jejím tvůrcem je Paolo Terenzi.
Informace o produktu
- Typ produktu: Parfémy -> Testery parfémů
- Značka: Tiziana Terenzi
- EAN: 2376877876030
{“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, jantar, santalové dřevo, labdanum”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pačuli , pelargonie (geranium), šalvěj, vanilka”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Testery parfémů”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, muškátový oříšek, skořice “},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá, ambrová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ambrová”}}
Související produkty
-

Cartier Déclaration Parfum – EDP 50 ml
1607 Kč Zobrazit detail -

Antonio Banderas The Secret – toaletní voda s rozprašovačem 50 ml
366 Kč Zobrazit detail -

STR8 Original – sprchový gel 250 ml
80 Kč Zobrazit detail -

STR8 Original – EDT 50 ml
163 Kč Zobrazit detail -

Gucci Guilty Black Pour Homme – EDT 90 ml
1537 Kč Zobrazit detail -

Aigner First Class – EDT 100 ml
518 Kč Zobrazit detail
